Essox S.C.

Firma Essox powstała w 1991 roku. Zaopatrujemy w taśmy i akcesoria do rejestratorów wszystkie gałęzie przemysłu na terenie całego kraju. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych klientów. Dlatego też systematycznie rozszerzamy oferowany przez nas asortyment produktów, dbając aby były to produkty najnowszej generacji, wykonane według najwyższych i uznanych standardów światowych.

Sprawdź naszą ofertę

Satysfakcjaaa

Spełnienie oczekiwań, zadowolenie i satysfakcja klientów jest głównym celem naszych działań, jak również źródłem satysfakcji pracowników naszej firmy. Zapewniamy sprawną, miłą i kompleksową obsługę wszystkich Klientów, którzy dokonali zakupu w naszej firmie.

Jakość towarówaa

Głównym celem firmy jest utrzymanie wysokiej jakości produktów. Towary sprowadzamy od renomowanych producentów z krajów Unii Europejskiej, a nasza oferta spełnia wysokie normy jakościowe.

Profesjonalizmaa

Dbamy o kompleksową obsługę zamówienia od pierwszego kontaktu, aż po dostarczenie towaru. Korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich aby zapewnić terminową dostawę zamówień.